2011 Gdańsk

Naukowe Koło Turystyki i Hotelarstwa po raz kolejny uczestniczyło w Gdańskich Targach Turystycznych w Gdańsku, które odbyły się po raz 14. w dniach 15-17 kwietnia 2011 r.
Podczas tegorocznych targów odwiedzający mogli zapoznać się ofertą turystyczną spośród 30 wystawców z Polski i zagranicy (m.in. z Jamajki). Na targach obecni byli m.in. przewoźnicy, biura podróży, narodowe i regionalne organizacje turystyczne. Dla publiczności przygotowano liczne atrakcje np. degustacje regionalnych potraw, konkursy z nagrodami, pokazy. 14. Gdańskim Targom Turystycznym partnerował sąsiad z południa- Słowacja. W czasie Targów odwiedzający mogli zapoznać się z dwiema premierami: Salonem Podróży Romantycznych i Poślubnych TRAVEL & LOVE oraz Salonem Sprzętu Turystycznego i Rekreacyjnego ACTIVITY EXPO. Ponadto tradycyjnie funkcjonowały KAJAK EXPO Salon Łodzi Turystycznych i Rekreacyjnych oraz EVENT EXPO Salon Organizatorów Imprez.
Członkowie Koła, będący na stanowisku Akademii Morskiej, po raz kolejny zorganizowali konkurs wiedzy o uczelni. Przy odrobinie szczęścia można było wygrać kalendarze, kubki, notesy, długopisy. Podobnie jak w zeszłym roku wielu maturzystów wykazywało zainteresowanie ofertą edukacyjną Akademii Morskiej.
Zapraszamy w przyszłym roku na stanowisko
Akademii Morskiej podczas 15. Gdańskich Targów Turystycznych.

K.B