Inne działania

2014

AKCJA WOŚP

W 2014 roku odbył się już 22 finał WOŚP. Również przedstawiciele Naukowego Koła Turystyki i Hotelarstwa mieli w nim swój udział. Aktywnie uczestniczyli w pracy sztabu @GdyniaDlaOrkiestry poświęcając swój cenny przed sesją czas. Finał zakończony, przeżycia zostają. Za rok zapraszamy wszystkich chętnych do zagrania razem z nami.

2013

AKCJA „CIACHO” DLA WOŚP

Dnia 10.01.2013 odbyła się akcja pt. „Ciacho”. Członkinie naszego koła upiekły pyszne ciasta, a dochód z ich sprzedaży przeznaczony został na wsparcie WOŚP.


2012

AKCJA MIKOŁAJKOWA

W dniu 01.12.2012 NKTiH wzięło udział w akcji mikołajkowej organizowanej dla dzieci przez Fundację Sport na Zdrowie na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni.

Fot.: http://sportnazdrowie.org/

VII FORUM ENERGETYCZNE

W dniach 29- 30.11.2012 4 członkinie NKTiH były wolonatriuszami podczas VII Forum Energetycznego w Sopocie w Sheraton Conference Center. Ich zadaniami były m.in. obsługa recepcji oraz obsługa w salach konferencyjnych.

AKCJA EDUKACYJNA O HIV/AIDS

Dnia 13.06.2012 NKTiH wzięło udział w akcji edukacyjnej o uświadamianiu o HIV i AIDS na terenie Akademii Morskiej w Gdyni.

 

 

 

 

 

GOSiR

17.05.2012 studenci I roku MSU OUTH oraz członkowie NKTiH wybrali się do Gdyńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w celu zaznajomienia się z jego ofertą i funkcjonowaniem. Zapoznaliśmy się m.in. z funkcjonowaniem Narodowego Stadionu Rugby i Stadionem Miejskim. Wszelkie fachowe  informacje  udzielane nam były przez kierowników poszczególnych obiektów oraz osobę z Miejskiej Informacji Turystycznej w Gdyni.

NORDIC WALKING

W dniu 27.04.2012 członkowie NKTiH propagowali aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, uprawiając Nordic walking. Po rozgrzewce i krótkim przeszkoleniu przez instruktora nordic walkingu, naszą koleżankę Adę, sami chwyciliśmy kijki i maszerowaliśmy.

 

 

 

 

 

2011

AKCJA MIKOŁAJKOWA

Po raz kolejny członkowie NKTiH włączyli się do akcji mikołajowej organizowanej przez Krewniacy Club Trójmiasto. Podobnie jak w zeszłym roku akcja mikołajowa została poprzedzona zbiórką słodyczy, przyborów szkolnych oraz zabawek dla dzieci. Zebrane rzeczy zostały wręczone dzieciom podczas finałowej akcji w dniu 11 grudnia 2011 w auli Wydziału Ekonomicznego UG w Sopocie.

Pieniądze zebrane ze sprzedaży ciast (1.12.2011) przygotowanych przez studentki AM wspomogły akcję „Mikołaje na Motocyklach”.

2010

MIKOŁAJKI DLA DZIECI Z MOPSu

W dniu 5 grudnia 2010 członkowie Krewniacy Club Trójmiasto oraz NKTiH z okazji Mikołajek zorganizowali gry i zabawy dla dzieci z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Pod koniec spotkania dzieci otrzymały prezenty od św. Mikołaja.

Podziękowania