2013 Katowice

W dniach 18 – 19 kwietnia 2013 roku odbyła się I Międzynarodowa Konferencja Studencka pt. „Nowe media i technologie we współczesnej komunikacji marketingowej”,  zorganizowana przez Koło Naukowe Marketingu MERITUM działające przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

W konferencji wzięli udział studenci z całego kraju, reprezentujący takie uczelnie jak np.: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Uniwersytet Gdański, Uniwersytet Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie, Politechnikę Rzeszowską. Akademię Morską w Gdyni reprezentowały: Dominika Stachowiak i Magdalena Muzyka, członkinie Naukowego Koła Turystyki i Hotelarstwa. Studentki wygłosiły referat na temat „Social media w hotelarstwie”. Efektem ich pracy będzie publikacja pokonferencyjna.

I dnia konferencji odbyły się wystąpienia wszystkich uczestników oraz dyskusje na tematy poruszane w referatach. Wieczorem członkowie Koła Naukowego MERITUM zaprosili na wieczorny spacer po Katowicach. II dnia został zorganizowany wyjazd do Zabytkowej Kopalni Guido w Zabrzu i Browaru w Tychach.

M.M.